GYMNÁZIUM BLOVICE

GYMNÁZIUM, BLOVICE, DRUŽSTEVNÍ 650

ŠKOLA PRO TEBE

PŘÍJÍMACÍ ZKOUŠKY DO 1. ROČNÍKŮ

2017/2018

Lucie Baněčková

Lucie Baněčková

Gymnázium Blovice mi dalo mnoho úžasných přátel a přátelství, a takové vědomosti, že jsem na VŠ nemusela téměř nic dělat :-D

Prádlo, FEK ZČU

Petr Bártík

Petr Bártík

Na našem Gymnáziu Blovice jsem strávil krásných 8 let a za nic bych neměnil! Úžasná rodinná atmosféra, kde každý zná každého. Vynikající vyučující, kteří mají se studenty ohromnou trpělivost. Skvělí přátelé na celý život a mnoho dalšího s čím se počítá na super gymplu... GB 4EVER =)

Blovice, Vysoká škola hotelová v Praze

Lenka Strejcová

Lenka Strejcová (Bělohradská)

Gymnázium Blovice je škola, na kterou se nikdy nezapomíná... krásný kus života!

Plzeň, referentka v cestovní agentuře

Marie Bendová

Mgr. Marie Bendová

Mám pocit, že se dlouhodobě traduje mýtus, že pokud někdo má "vesnický" gympl, nic oproti protřelým měšťáků nedokáže. No, a já mam k tomu navíc plzeňský práva:D A vida, jde to! Protřelí měšťáci žehrají, že není práce, což já rozhodně tvrdit nemůžu... Záleží na jednotlivci, ne na škole. Přesto ale na GB vzpomínám ráda, nenesu si odtamtuď žádná životní traumata, ba naopak. Ta "vesnická" atmosféra má totiž dost často něco...spíš hodně… do sebe. PS: Tento příspěvek byl vytvořen za účelem propagace GB

Praha, právník ve společnosti ČEZ, a.s.

Martina Blovská

Martina Blovská

Gymnázium Blovice je ideální volba pro vzdělání. V Plzni se sice všichni chytají za hlavu že jsem z gymplu z Blovic, ale myslím, že se nemám za co stydět, ba naopak. Je mi vlastně líto studentů, kteří studují na škole, kde je všechno anonymní a suchý. Tady se učitelé snaží studentům pomoci a vyjít vstříc.

Starý Plzenec, VOŠ zdravotnická, diplomovaný zdravotnický záchranář

Miloslava Brejchová

Miloslava Brejchová

GYMNÁZIUM BLOVICE? Nejlepší volba mého života!

Nepomuk, VOŠ a SPŠE Plzeň, Provoz a ekonomika dopravy

Jessica Brožíková

Jessica Brožíková

Co mi GYMNÁZIUM BLOVICE dalo? Že by Maturitu? Ano =)! Ale hlavě přípravu do života! Co mi dalo víc, jsou přátelé a lidi, které mám ráda, radost a štěstí. Samozřejmě mi občas uštědřilo pěkné rány, ale to k tomu patří. Na BLOVICKÉM GYMNÁZIU jsem zjistila, co vlastně od života čekám a co chci. Ráda vzpomínám.

Žinkovy, FEK ZČU Podniková ekonomika a management